• Το Γνωρίζατε;
  • Στη Σιγκαπούρη το 80% των 18χρονων νέων έχει μυωπία!

Δεν υπαρχουν θεματα που να μας απασχολουν?

Εδώ κάντε τις προτάσεις σας ή γρινιάξτε!!!
Απάντηση
Αγνωστος

Δεν υπαρχουν θεματα που να μας απασχολουν?

Δημοσίευση από Αγνωστος »

Τι γινετε?Δεν υπαρχουν θεματα που να μας απασχολουν?Ολα ειναι λυμενα????????Για να βλεπω να γραφομε .

ενας Αμβρακιωτης

Δημοσίευση από ενας Αμβρακιωτης »

Χερετω ολους τους χωριανους.Και εγω πιστευω πως το θεμα δασικο χωριο εχει τελειωσει.Μερικοι χωριανοι μας καναν προσπαθεια και ειναι αξιοι συγχαρητηριων μηπως και κατασκευασθη.Η προιγουμενη κυβερνηση εαν ηθελε να το κατασκευαση θα το ειχε,η σημερινη μακαρι να το υλοποιηση αλλα δεν το βλεπω.Σε ενα χρονο απο τωρα θα εχωμαι και δημοτικες εκλογες.Ευχαριστω <Θα τα ξαπουμε γραψτε τις αποψει σας>

Αμβρακωτης

Δημοσίευση από Αμβρακωτης »

Γεια σας.Σε λιγο καιρο εχωμε Δημοτικες εκλογες.Θα αρχισουν παλι οι υποσχεσεις θα σας κανουμε εκεινο θα σας κανωμε το αλλο ψηφηστε μας και εμεις εδω ειμαστε θα λυθουν πολλα προβληματα και στο τελος μηδεν απο μηδεν μηδεν,και ειναι και συγ :D χωριανοι ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΕ να μας λενε και ψεμματα.Οπως αυτη η περιοδος που περασαμε,ολα λυθηκαν και εμεις ειμαστε κακοπροερετοι που τα γραφωμε.Εγω προτεινω ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ.Να μαθουν πρωτα να μην μας κοροιδευουν και να λενε την αληθεια.Σας ευχαριστω και ευχωμαι το καλλιτερο γιατι το αξιζουμε..............

ενας Αμβρακιωτης

Δημοσίευση από ενας Αμβρακιωτης »

Χεραιτω ολους Αυτο που πρεπει να κανωμε ολοι μας ειναι να αρχισωμε καποτε να γραψωμε για τα προβληματα του χωριου μας.Αυτο χωρις να θιγουμε πρωσωπα,αλλα να γινεται καλοπιστη κριτικη.Εγω για το θεμα του δασικου χωριου πιστευω πως μας <δουλευουν> οι σημερινοι και οι προιγουμενοι.Οτι καταφεραμε εως τωρα εγεινε με μεγαλη πιεση ορισμενων χωριανων.Εγω δεν νομιζω να κκατασκευασθη εαν και το ευχωμαι. Σας χερετω ολους και περιμενω τα σχολια σας.

Tzitzenia
Νέο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί 18 Οκτ 2005, 21:03

Kalws me brhkaa !!!

Δημοσίευση από Tzitzenia »

Namai kai egw!! H katsarida me mpotes eimai... :lol: :lol: :lol:
psaxnw to site psi8amh spi8amh.. se epomeno mhnyma moy tha soy pww ti brika..... xixixiix kai ena eikoais8hma :wink:

ενας Αμβρακιωτης

Δημοσίευση από ενας Αμβρακιωτης »

Οπως βλεπετε αγαπητη χωριανοι ολα τα προβληματα που υπαρχουν στο χωριο μας ειναι λυμενα η εχουν παρει το δρομο για τη λυση τους.Εχουμε να ακουσουμε πολλες λυσεις μεχρι τις εκλογες.Ο καθε ενας που πηγενη στο χωριο βλεπει τη γινεται.Εγω προτεινω στις εκλογες να κανωμε κατι που να ταραξη λιγο τα νερα ας μην μας περνανε και για κοροιδα. ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΓΥΑΛΟΥΡΟ. ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ . :lol: :D :P :(

Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Συμφωνω και εγω με τα ανωτερω του συνχωριανου μας οτι μας δουλευουν ψιλο γαζι ολα τα κανουν η θα τα κανουν και τιποτε δεν κανουν.Εγω λεω να ψηφησουμε αυτον που θα μας πη οτι δεν μας κανει τιποτα.Εχωμε ν'ακουσουμς το καλοκαιρι.Σας χερετω Ενας Αμβρακιώτης :arrow:

Αμπρακιωτης

Δημοσίευση από Αμπρακιωτης »

Για σας.Και εγω συμφωνω οτι επι της ουσιας δεν γινετε τιποτε και μας δουλευουν ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ.Βλεπε θεμα δρομου,δασικου χωριου,εντος του χωριου που δεν μπορουμε να περπατησουμε και πολλα αλλα.Παρακαλω πολυ,οσοι ασχολουντε η θελουν να ασχοληθουν με τα δημοτικα η κοινοτικα να εχουν μια σοβαροτητα και ευεσθησια αλλιως καλλιτερα να καθωντε σπιτακι τους .ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗ ΣΟΒΑΡΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΤΟΥΣ ΣΩΤΗΡΕΣ.................????????????????????????. :( :D :evil: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

ΑΜΠΡΑΚΙΩΤΗΣ

Δημοσίευση από ΑΜΠΡΑΚΙΩΤΗΣ »

Για σας.Ευχωμαι καλο καλοκαιρι σε ολους,και υπομονη γιατι εχωμε και δημοτικες εκλογες.Η δικη μου η γνωμη ειναι οτι θα αρχισουν να μας παραμιθιαζουν παλι να τους ψηφησουμε παλι.Μην πιστευετε τιποτα.Αποδειξη που ειναι το δασικο χωριο???Που ειναι η οδικη προσβαση απο την εδρα του δημου????που ειναι τα εργα υποδομης μεσα στο χωριο???ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΠΟΤΑ<Δεν μιλαμε για εργα που εξηπηρετησαν πεντε σπιτια>.Συμφωνω με το αρθρο της αρχικης σελιδας του saite.Ευχαριστω και θα επανελθω :lol: :o :D :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Απάντηση